Metin2 Nedir ?

Metin2 Nedir ?
Bu haber 2016-08-03 13:56:36 eklenmiş ve 257 kez görüntülenmiştir.

Dünya genelinde 150 Milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan Metin2 oyunu, ülkemizde de çok fazla bir talep görmektedir. Metin2 pvp serverler üzerinden online olarak oynanan oyun sayesinde ülkenin neresinde olursanız olun oyuna rahat bir şekilde bağlanarak keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Özellikle oyun esnasında herhangi bir kesilme, kasılma yada güvenlik zafiyeti yaşamak istemiyorsanız o zaman http://www.pvpserverler.biz.tr sitesini kullanarak kendinize güvenilir bir server temin edebilirsiniz. İlk aşamada bu seçimin çok büyük önemi olduğunu daha sonraki dönemlerde rahat bir şekilde görebilirsiniz. Oyun esnasında seçebileceğiniz temel 5 karakter bulunmaktadır. Bu karakterleri Savaşçı, Ninja, Sura, Şaman ve Lycan olarak belirtebiliriz. Biz size bugün bu karakterler arasından Ninja’yı tanıtmaya çalışacağız.

Ninja karakterinin en büyük özelliklerinden birisi pusu kurarak saldıra bilmesidir. Bu alanda çok yetenekli olan karakterleri profesyonel suikastçı olarak isimlendirebiliriz. Ninjalar çok çabuk hareket edebilmek ve daha atik olmak adına hafif zırhlar tercih etmektedir. Bu karakterler beklenmedik anda kritik vuruşlarını yapabilmeleriyle ünlülerdir ve genel olarak hançer ya da ok kullanmaktadırlar. Oyun sırasında ok kullanmaları çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bir oyunda okçu ninjalara karşı savunma yapanların sayısı 2 ya da 3’ü geçmez. Bu karakter hem uzak skill saldırılarıyla düşmanından herhangi bir darbe almadan kaçabilir hem de zehirleyici özelliklerinin avantajıyla düşmanının her saniye hp’sini götürebilirler. Bu karakterin seçimi sonrasında Metin2 pvp serverler üzerinde çok büyük bir avantaja sahip olacaksınız. Bir oyunda bu karakter için savunma oluşturanların sayısının çok ama çok az olmasından dolayı, kendinize çok büyük bir avantaj sağlamış olacaksınız. Eğer ninja karakterlerine ya da okçuluğa karşı bir merakınız bulunuyorsa bu karakteri rahatlıkla seçebilirsiniz. Hele oyunda rakibim olmasın diyorsanız kesinlikle bu karakterden faydalanmalısınız.

 

 

Ninja karakterleri uzak saldırıları kullanıyor olmalarına rağmen ayrıca yakın dövüş konusunda da iyilerdir. Bu karakterin oyun sırasında başarısız olması çok zor bir ihtimal olarak bilinmektedir. Bu koşulları göz önünde bulundurarak tek rakiplerinin Suralar olduğunu söylememiz yersiz olmayacaktır.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Makaleler haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı