Ata Yüzme Spor Kulübü ile Yüzme Eğitimi

Ata Yüzme Spor Kulübü ile Yüzme Eğitimi
Bu haber 2016-08-03 16:03:25 eklenmiş ve 247 kez görüntülenmiştir.

    Sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yolunun spordan geçtiğini söylerler. Birçok uzman tavsiyesi de bu tezi destekleyecek önerilerde bulunmaktadır. Spor, vücudun gelişimi ve kasların hareketliliği için de önemli bir etkendir. Esnek ve fit bir vücuda sahip olmak için vazgeçilmez bir yöntemdir, spor. Spor denilince akla futbol, basketbol, voleybol gibi klasikler gelir. Ancak vücudu bir bütün olarak çalışmasını sağlayacak en önemli spor türü yüzmedir. Yüzme sporu, bütün kasların birlikte kombine bir halde hareket etmesini sağlamaktadır. Sizler de yüzme kursları Maltepe sayesinde yüzme öğrenebilirsiniz.

Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp, demişler. Yüzme eğitimi bu konuda önemli bir yer kaplamaktadır. Yüzme eğitimi spor yapmak için gerekli olduğu kadar, olası tehlikelerden de korunmanıza yardımcı olmaktadır. Yüzme eğitimi veren Ata Yüzme Spor Kulübü, 2010 yılından bu yana hizmet veren kuruluşlardan bir tanesidir. Yüzme kurslarıyla, yüzme eğitimi veren kurum; çocuklar, yetişkinler ve hatta bebekler için bile yüzme dersi vermektedir. Çeşitlendirilen bu yüzme kursları, Burhan Felek Yüzme Havuzu ve Galatasaray Yüzme Havuzu gibi büyük havuzlarda yapılmaktadır. Yüzme eğitim merkezlerinden bir tanesi de yüzme kursları yakacık olarak hizmetine devam etmektedir.

 

Ata Yüzme Spor Kulübü, yüzme eğitimi için özel kurslar dahilinde belirli bir ücretlendirme uygulamaktadır. Fiyatlar sekmesiyle hesap bilgilerine ulaşarak kurs öncesi parayı yatırabileceğiniz gibi kayıt esnasında da bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Yine web sitesindeki Eğitmen Kadromuz sekmesiyle, kurs eğitmenlerini incelemeniz de mümkündür. Kayıt için sitenin web sitesini kullanabilir, iletişim için e-posta veya telefon yolunu da izleyebilirsiniz.  Yüzme kurslarına bir örnek Yakacık yüzme havuzu sayesinde yüzme öğrenebilirsiniz.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Makaleler haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı