EPOKSİ VE ZEMİN KAPLAMA - yonepoksi.com

EPOKSİ VE ZEMİN KAPLAMA - yonepoksi.com
Bu haber 2016-08-18 13:12:59 eklenmiş ve 310 kez görüntülenmiştir.

Bir inşaat yapısının oluşturulmasında zemin önemli bir kaplamaktadır. Zeminin sağlamlığı ve dayanıklığı o yerin kalitesinin de göstergesidir. Bunun için yapılacak olan zemin kaplama işlemleri özenle seçilmiş malzemeler ve özenli çalışmalarla gerçekleştirilmelidir. Örneğin epoksi ve polyurea uygulamaları bunun için oldukça elverişli malzemelerdir. Polyurea ve epoksi kolay ve hızlı uygulanmalarının yanı sıra organik tutkallar olarak da adlandırılmaktadırlar.

Epoksi zemin kaplama özen isteyen bir iş olduğu için, işlemi yapan firma ve firma çalışanlarının teknik bilgileri kadar uygulama noktasında da başarılı olmaları beklenmektedir. Çünkü uygulama olmadan teknik sadece havada asılı kalan bir terimdir. Yaratıcılık da esas alınması gereken bir durumdur. Yaratıcılık yeni fikirlerin ve daha kaliteli bir işin de ortaya çıkmasını sağlar. Böylece ardında mutlu müşterilere sahip olan bir firma olunur. 2008 yılından bu yana hizmet veren Yön Epoksi de bu firmalara örnek olarak verilebilir. Kaliteli malzeme seçimi, ince işçilik ve zaman tasarrufu için oldukça ideal hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Epoksi zemin kaplama alanında deneyimli çalışmalar sergileyen firma uzun ömürlü uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Zemin kaplama için zeminin yapısı da göz önünde bulundurulmalıdır. Zeminin yapısı hakkında bir fikir sahibi olmadan yapılacak olan işlemler kalıcı olmayacaktır. Yön Epoksi size kalıcı çözümler sunarlar. Dürüstlük ve güven ilkeleri üzerinde vizyon ve misyon belirleyen firmanın hizmetlerinden faydalanmanız sizin lehinize sonuçlanacaktır. Çevre yanlısı bir tavır izleyen firma, çevrenin de bir koruyucu halindedir.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Makaleler haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı