Bebek Takı Yastığı ve Bebek Mevlüdü

Bebek Takı Yastığı ve Bebek Mevlüdü
Bu haber 2016-10-14 12:00:22 eklenmiş ve 315 kez görüntülenmiştir.

Bebek takı yastığı, bebeklere takılacak olan takıların doğrudan takılmasını sağlayacak yastığa verilen isimdir. Herkesin bildiği gibi, örf ve adetlerimiz arasında yeni doğacak olan bebeklere takı takma merasimi bulunmaktadır. Bu takılar doğrudan bebeğin üzerine takılmaz. Genellikle bebeğin beşiğinin üstüne ya da anneler tarafından hazırlanmış olan bebek takı yastığı üzerine takılması uygun görülür. Bebek takı yastığı çok kolaylıkla diğer yastıklardan ayrılmaktadır Çok daha küçük, son zamanlarda üzerinde bebeğin isminin yer aldığı ve işleme dolu olan bu yastıklar son derece dikkat çekmektedir. Bebek takı yastığı almak isteyen kişiler çeşitli modelleri inceleyerek bebekleri ve kendileri ile ilgili bir bebek takı yastığı modeli belirleyebilirler.

Bebek mevlüdü, yeni doğan bebek için yapılmaktadır. Bebeğin dünyaya gelişi, dualar okuyarak kutlanır ve bu sayede de bebek insanlar tarafından görülmüş olur. Bebek mevlüdünde de, mevlüte katılmış olan kişilere hediyeler verilmektedir. Bebek mevlüdünüzün en güzel şekilde geçmesi için organizasyon firmaları son derece aktif olarak çalışmaktadırlar. Bebek mevlüdü esnasında konuklara kokulu sabunlar, tesbihler ve bu tarz hediyeler dağıtılabilmektedir. Buzdolabınıza kolaylıkla yapıştırabileceğiniz süsler ve ömrünüz boyunca saklayabileceğiniz süs eşyaları bulunmaktadır. İnternet üzerinden bebek mevlüdünde dağıtmak üzere süs eşyaları araştıran anneler, hem şık hem de uygun fiyatlı bir süs eşyası almayı tercih etmektedirler. Firmamız, annelerin bu beklentilerini karşılayarak hem uygun fiyatlarda oluşan hem de şık süs eşyalarını bebek mevlüdü sırasında konuklara dağıtmak amacıyla hazırlamaktadır. Daha fazla bilgi almak ve özel tasarım ürünleri incelemek için https://www.pengubebek.com/ adresini ziyaret edebilir ve kendinize özel siparişler oluşturabilirsiniz.

 ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Makaleler haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı