MEHMET KATIRCI KİMDİR?

MEHMET KATIRCI KİMDİR?
Bu haber 2016-05-09 22:29:53 eklenmiş ve 3302 kez görüntülenmiştir.

            Ünlü iş adamlarımızdan Mehmet KATIRCI Konya’nın İnce Minare ilçesinde 1949 yılında doğmuştur. Ve şuan hala Konya da yaşamına devam etmektedir. Oldukça azimli, hırslı, çalışkan kişiliği ile bugün birçok alanda başarılar elde etmiş ülkemizin için değerli isimlerinden biridir.

 

            Oldukça küçük yaşlarda çalışma hayatına atılan ve her geçen zamanı çok iyi değerlendirerek bugün hayvancılıktan, turizme birçok alanda faaliyet gösteren başarı hikâyeleriyle kendinden bahsettirmektedir. Askerden 1971 yılında döndükten sonra babasının omzundaki bütün yükünü alarak onun işini sahiplendikten sonra uzun başarı yolculuğuna başlamıştır.

 

            Baba mesleği soğuk demircilikle iş hayatına atıldıktan sonra evinin geçimini üstlenecek kadar cesur yürekli iş adamımız bugün Konya’nın sanayileşmesine de katkılar sağlamıştır. Başarılarının yanında diğer birçok özelliği ile de örnek gösterilecek kalitededir.

 

            Hayırsever kimliği ile yaptırdığı ve yaptırmayı planladığı hayır kurumları ile maneviyata ne kadar önem verdiğini gözler önüne sunmaktadır. Özellikle spora olan merakı dikkat çekici boyutlardadır Fenerbahçe futbol takımına gönül veren mehmet katırcı arabasının plakasını görmeniz bu yoğun ilgiyi anlamaya yetecektir.

 

            Babasından aldığı bilgi ve ustalıkla iş hayatına verdiği önemi anına iş adamı sosyal hayatına vermeye özen gösterdiğini görebiliyoruz. O sert ve mağrur dış görünüşün arkasında son derece duyarlı, kibar, misafirperver, dost canlısı bir kişiliğe sahip olduğu hatta üzücü olaylar karşısında zaman zaman gözlerinin dolduğunu bile ifade etmesiyle hassas bir kişiliğe sahip olduğu anlaşılmaktadır.

 

 Mehmet Katırcı'nın Yaptırdığı okul : http://www.yol-tarifi.net/okul/konya-meram-meram-mehmet-katirci-imam-hatip-ortaokulu-nerede


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Çevre haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı