Celalettin hakan katırcı kimdir?

Celalettin hakan katırcı kimdir?
Bu haber 2016-05-11 18:41:56 eklenmiş ve 1341 kez görüntülenmiştir.

             Ülkemizde çoğu insan ticaretle uğraşmaktadır. Bazıları meşru bazıları ise gayrı meşru olaraktır. Ticaretin iyi yanlarından biri istihdam sağlamaktır. Kötü yanları ise her an o istihdam durumunun altından kalkamamaktır tabiri caizse batmaktır. Ülkemizde bazı insanları bir kalemde çizebiliyorlar bazılarını ise bir tek sözle yücelttikleri gibi.

 

            Dışarıdan bakıldığında ticaretin başındaki insanın çok para kazandığını hiç bir derdinin olmadığını görürler ama bir laf vardır ya dışı seni içi beni yakar diye tam olarak ticaret için şölenmiş bi sözdür. Sevmeyenin yapamayacağı ve sadece para için yapılmayacak bir iştir. Patron olmanındı zorlukları ayrıdır.

 

            Eğer büyük iş yapıyorsan olduğun yeri yüceltmekle yükümlüsündür. Kötü olan şeylere fırsat vermemek kaydıyla Bunu yapmaya çalışan çoğu kişi çok zorlanır çünkü meyve veren ağaç taşlanır. Aynı CELALETTİN HAKAN KATIRCI gibi...

 

             Celalettin hakan katırcı kimimiz medyadan kimimiz ise şahsi olarak tanımaktayız. Kişi Konya'nın ileri gelen isimlerinden bir sahsiyettir. Tam bir iç Anadolu insanı olan Celalettin Hakan KATIRCI bulunduğu yeri seven, vatanına sahip çıkan ve tam bir gariban babasıdır. Gerek yaptığı yatırımlarda, gerekse insanlığa bakış açısıyla Konya da sevilen biri olmasıyla beraber dert babası ünvanına da sahiptir.

 

            Çalışmayı seven, havasını bir kenara bırakıp ülkesine ve Konyalı halkına değer veren biri ki bu dediklerimi senelerdir olduğu vergi rekortmenliği destekliyor olmalı. Bizim ülkemizde hak etmeyen kimse bu kadar büyük bir geçmişe sahip olamaz. Bir(1) olur-iki (2) olur ama üçüncü(3.) de sen gel bakayım derler elbet ama dile kolay tam ONÜÇ (13) YIL hem de üst üste Konyalı halkına da bildiği gibi hak eden hakkettiği yerde olmalıdır...

 

 

 http://www.sanliurfahaber.com.tr/celalettin-hakan-katirci-mn-en-buyuk-mutlulugu-cocuklari-158415h.html

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Otomobil haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı