Elektrik Faturası Ödeme Kolaylığı

Elektrik Faturası Ödeme Kolaylığı
Bu haber 2016-05-21 16:35:15 eklenmiş ve 252 kez görüntülenmiştir.

Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerinde elektrik dağıtım hizmetleri vermektedir. Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Kazancı Holding A.Ş ‘nin  kuruluşu   olan Fırat Aksa Elektrik Hizmetleri A.Ş iştirakidir.

Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, müşteri hizmetlerine ilgili illerde 44 9 186 numaralı çağrı merkezi telefonundan ulaşılabilmektedir. Çağrı merkezi üzerinden, genel bilgiler alabilir, şikayette bulunabilir, arıza kaydı bırakabilir ve arıza kaydı durumunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinden, Şikayet bildirimi yapabilir, Arıza bildirimi yapabilir, Abonelik bilgilerinizi güncelleyebilir ve kaçak ihbarı yapabilirsiniz.

elektrik faturası ödeme işlemleriniz kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. sıra beklemeye son!

Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi abonesi olmak için, ilgili bölge müdürlüklerinden veya yetkili abone ofislerinden şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. Abonelik esnasında konut abonelikleri için, Nüfus cüzdanı, Kira kontratı veya tapu, yapı kullanma izin belgesi ve Zorunlu deprem sigortası poliçesi örneği ibraz edilmesi gerekmektedir. Ayrıca kimi durumlarda belediyelerden alınabilecek numarataj belgesi de talep edilebilmektedir. Kurumsal aboneliklerde ise, yani şirketler ve gerçek kişi işletmelerinde, vergi levhası ve imza beyannamesi verilmesi istenecektir.

Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi ayrıca kamusal elektrik dağıtımı işlemlerini de yürütmektedir. Bölgedeki tüm elektrik iletim ve dağıtım hizmetleri, arıza, bakım ve tesis işlemleri Fırat Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi sorumluluğundadır.

Şirketin, elektrik fiyatlarında ayarlama yapma, zam veya indirim uygulama yetkisi yoktur. Enerji fiyatları ülke çapında sabit olup, EPDK tarafından tespit edilir.

elektrik faturası ödeme ve sıra beklemekten kurtulmak istiyorsanız web sitemizi ziyaret etmenizde fayda var.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Makaleler haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı