Google'a Özel SEO Optimizasyonu

Google'a Özel SEO Optimizasyonu
Bu haber 2016-07-08 11:42:13 eklenmiş ve 205 kez görüntülenmiştir.

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların, hangi kaynaklardan ve bağıntılardan geldiğine baktığınızda; Genellikle arama motorları tarafından geldiklerini görmektesiniz. Bu demek oluyor ki; Arama motorları bizler için oldukça önemlidir. O denli önemli olmuş ki günümüzde, sadece arama motorları için çalışmalar yapılmaktadır. SEO çalışmaları da, bunlardan birisi olmuştur.
Ülkemizde en sık kullanılan arama motorlarından birisi olan Google ise, bu konuda bizlere yardımcı olacaktır. Gerek resmi web sitelerinde gerekse de resmi sayfalarında, nasıl bir yol izlememiz gerektiğini açıklamışlardır. Garantili SEO olarak SEO Tekniklerinin bir listesini çıkardık. Aslında hangi maddeler için, çalışmalar yapılması gerektiğinin bir listesi oldu.
• Domain
• URL Yapıları
• Site Hızı ve Gezinme Kolaylığı
• Site İçi ve Dışı Link İnşası
• Anahtar Kelimeler
• Temiz ve Hatasız Kodlama
• Tablo İnşası
Yukarıdaki listede 7 adet madde mevcuttur. 7 adet maddelerden her birinin özel bir çalışmaları vardır. Bu çalışmalar ise, uzun solukludur. Uzun soluklu SEO çalışmanız için SEO danışmanlığı yapan bizim gibi bir firmayla çalışmalısınız. Arama motoru optimizasyonlarının tümü, uzun soluklu olması gerekmektedir. Kısa süreçlerde çalışmalar yapıldığında, başarı oranlarında büyük düşüşler gözlemlenmiştir. Bu yüzden web site ve firmanızı, uzun sürekli gözetimde tutmalısınız. http://www.bigbilisim.com/
Burada en önemli ve ilk adım ise, domain seçimidir.
Domain Markanızdır!
Domain seçiminin oldukça önemli olduğunda hem fikir olduktan sonra, domain seçerken bazı kriterlere göz atmanız gerekmektedir. Google tarafından banlı ( Yasaklı ) olduğuna, yaşına, marka değeri oluşturma kapasitesine ve yer aldığı sektöre göre seçim yapılmalıdır. SEO çalışması yaparken, domain konusu hem bizler hem de sizler için oldukça önemlidir ki üst sıralarda çıkmak için sadece domainden yarar sağlamakta çalışmalarımızın içerisinde yer almaktadır. Aynı süreç içerisinde domaininizin sağlam bir firmadan olmasına özen gösterin, aksi taktirde birçok sorun yaşayabilirsiniz.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Makaleler haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı