Moblobi.com Mobil Teknoloji alanındaki herkesin buluşma noktası oldu

Moblobi.com Mobil Teknoloji alanındaki herkesin buluşma noktası oldu
Bu haber 2016-07-20 20:32:08 eklenmiş ve 190 kez görüntülenmiştir.

Moblobi.com mobil teknolojilerle ilgili nitelikli bilgiye hergün ulaşabileceğiniz en popüler portal olma yolunda hızla ilerliyor.
Mobil teknolojilerle ilgili (mobil oyun, mobil uygulama, kablosuz sistemler vb.) her türlü içeriğe güncel şekilde ulaşabiliyorsunuz.
Teknoloji ana çatısında internet ortamında çok sayıda forum, blog, portal olmasına rağmen sadece mobil odaklı bir haber alma kaynağına gerçekten ihtiyaç vardı. İşte Moblobi.com da tam bu noktada bir eksiği gideriyor ve sadece mobil odağında bir platform olarak bu alana ilgi duyan ya da bu alanda çalışan herkesin ilk aklına gelen haber alma kaynağı oluyor.
Moblobi.com’un tek hizmeti mobil dünyadaki gelişmeleri aktarmak değil. Bunun dışında mobil teknolojilerle ilgili çok sayıda etkinlik düzenliyorlar. Mobil uygulamalar başta olmak üzere mobil tabanlı birçok projeye melek yatırımcılık yapıyorlar. Hatta siz de erken aşamadaki mobil projeniz varsa Moblobi.com’a başvurabilirsiniz.
Moblobi.com’un bir diğer hizmeti ise mobil pazarlama paketleri. Bu hizmet sayesinde, ürün ve hizmetleri olan bir şirketseniz varsa mobil alandaki tüm pazarlama aktivitelerini tek çatıdan kompakt şekilde alabiliyor, paradan ve zamandan tasarruf ediyorsunuz. Bildiğimiz kadarıyla mobil pazarlama alanında sektörün en iyileriyle birlikte çalışıyorlar. Bu sayede uzmanlığa da erişmiş oluyorsunuz.
Kısaca mobil alana ilgiliyseniz Moblobi.com’a günün birinde mutlaka değeceksiniz demektir.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Makaleler haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı