Hounds: The Last Hope Oyun İnceleme


Bu makale 2015-05-06 12:40:47 eklenmiş ve 426 kez görüntülenmiştir.
Bilgitekno [Mobil İnceleme]

Türkçe dil desteği olan ve Türkiye’deki sunucuları ile Türkiye’ye gelen aynı zamanda da MMOTPS türündeki Hounds: The Last Hope online bir şekilde oynanan oyunlar arasındadır. Hounds: The Last Hope için genellikle aklımızda tek bir cümle var: İnsanlık için savaş! Bu oyundaki hikâye baktığımız zaman ilgi çekici bir konuya sahip olduğunu hemen anlamak mümkündür. Wickbroke orduları tarafından işgal edilen Dünyada yaşayan insanların kurtulması gerek ve sizde bu insanlığı kurtarabilmek için görevlisin. Birçok oyun türünü barındıran bu oyun hem beceri hem zekâ hem de strateji oyunları arasında yer almaktadır. 

 

Grafikleri ile oldukça başarılı olan Hounds: The Last Hope tamamen Türkçe bir oyun olarak karşımızdadır. Bunun Türkiye’deki sunucuları ile ilgili olduğunu söylemek mümkündür. Üstelik bu oyunu oynayan kişilere kendilerinden bir rakip belirlenerek oyunun anlaşılır olması çok daha kolay bir hale gelmektedir. Üstelik Hounds: The Last Hope oyununun sunucularının Türkiye’de olması internetin daha hızlı olması açısından da oldukça önemlidir. takım savaşları yapabileceğiniz ve diğer online oyuncuları görebileceğiniz bu oyunda zengin bir karakter kadrosunu aynı zamanda zengin olaylar zincirini görmek mümkündür. Böylece oyuncuları kendine daha çok bağlayarak mükemmel bir oyun zevkini size sunmaktadır. Online bir şekilde bu oyunları oynarken bazı eşyaları satarak oyunun gelişmesini sağlayabilir ve oyun içinde para kazanmayı sağlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı