Bloodborne Vs Battlefield: Hardline Oyun İnceleme


Bu makale 2015-05-08 22:20:48 eklenmiş ve 375 kez görüntülenmiştir.
Bilgitekno [Oyun İnceleme]

Sizi ekrana bağlı hale getirecek ve oyunun bağımlısı olan bir oyun ile karşı karşıyayız. Bloodborne Vs Battlefield: Hardline bolca keşif yapacağınız bir oyun olarak karşınıza çıkıyor. Yapmanız gereken en önemli şeylerden biri Bloodborne Vs Battlefield: Hardline oyununun neler yapmanız gerektiğini söylediğinde ona kulak vermenizdir. Bloodborne Vs Battlefield: Hardline yeni yollar bulabilmeniz için tasarlanmış bir oyun olarak karşınıza çıkarken kategori olarak hem zekâ hem beceri hem de macera oyunları arasında yer almaktadır. Bu oyunda gerçekten bağımlı olduğunuz noktalar olacak ve yükselmek ve en yükseğe ulaşabilmek için oldukça fazla bir şekilde çabalamanız gerekecektir. Buna bağlı olarak yapmanız gereken en önemli şeylerden biri oyunun size sunduğu olanakları iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğidir. 

 

Bloodborne Vs Battlefield: Hardline oyununda sürekli olarak yükselişte olmanıza imkân yoktur. Bazen sizden çok daha güçlü olan rakipler ile karşı karşıya kalacağınız bellidir. Böyle bir karşılaşmadan zeki ataklar yaparak kurtulmanız mümkün olsa bile kaybettiğiniz zaman ağır hasarlar alırsınız. Bu hasarlar sonucunda biraz dinlenmeniz ve toparlanmanız için herhangi bir karşılaşmadan uzak durmanız en iyisi olacaktır. Diğer yandan Bloodborne Vs Battlefield: Hardline oyunu yüksek düzeyde bir oyun olduğu için her bilgisayarın kaldırması pek mümkün olmaz bu nedenle bu oyuna sahip olmadan önce bilgisayarınız ile uyumlu olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmanız gereklidir. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı