Sony PSP E1004 Ürün İncelemesi


Bu makale 2015-05-08 22:25:44 eklenmiş ve 3927 kez görüntülenmiştir.
Bilgitekno [Mobil İnceleme]

PSP-E1000 serisine dâhil olan Sony PSP E1004 LCD ekrana sahiptir. Bu ekranın 4.3 inç boyutunda olduğu ve kalınlığının 10,9 cm olduğu bilinmektedir. Diğer yandan ekran olarak tam saydam bir tip ve TFT sürücü özelliği taşımaktadır. Sony PSP E1004 ses olarak tek ses hoparlöre sahiptir ve bununla ilgili olarak eleştirileceği kesindir. 

Salt okunur Universal Media Disc sürücüsüne sahip olan Sony PSP E1004 ara yüz olarak DC IN 5V konektörü tercih etmiştir. Hi-Speed USB olan ve USB 2,0 ile uyumlu olan Sony PSP E1004 cihazının kulaklık konektörü de oldukça iyidir. Şarj edilebilir bir pil yapısına sahip olan bu cihazın şarjda iken güç tüketimi oldukça fazladır ve bu olumsuz yanları arasında yer almaktadır. Pil paketi dâhil olmak üzere ağırlığı 223 gram olan bu cihazın ağır bir ürün olduğunu söylemek doğru olacaktır. 

 

Bu cihazın sunduğu özellikler bakımından fiyatının yüksek olduğunu söylemek doğru olacaktır. Ancak bu cihazın güçlü bir cihaz olduğunu fiyat aralığına bakarak söyleyebilmek de mümkündür. Ses kalitesi olarak düşük bir yapıya sahip olması aynı zamanda da ekran kalitesinin çok iyi olmaması onun tercih edilmemesi konusunda en büyük sebeplerden biridir. Buna bağlı olarak bu cihazın diğer özelliklerinde herhangi bir sıkıntının olmadığını söylemek mümkündür. Bu cihazın verimliliği fiyatına göre oldukça düşüktür. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı