Rhythm Necklake Nasıl Kullanılır?


Bu makale 2015-05-08 22:28:58 eklenmiş ve 365 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

Müzik yapmak akıllı telefonların çıktığından bu yana çok kolay bir hale geldi. Müzik yapabilmeniz için birçok uygulama karşımıza çıktı. Bu uygulamalardan biri de Rhythm Necklake uygulamasıdır. Rhythm Necklake uygulaması sayesinde hem müzik yapmak kolay bir hale geliyor hem de çok farklı bir boyuta taşınıyor. Rhythm Necklake uygulaması sayesinde geometrik şekiller ardı ardına gelerek bir ses uyumu yaratıyor ve böylece istediğiniz seslere bağlı olarak müzik yapmaya başlıyorsunuz. Sadece bununla kalmıyor. iOS cihazlarında kullanabildiğiniz bu uygulamada bazen rastgele kullandığınız yani sıraladığınız geometrik şekillerin bile çok hoş olduğu bir uygulamadır. Rhythm Necklake ritim konusunda oldukça başarılı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Ekranda bulunan geometrik şeklin her biri farklı bir sesi bazen de farklı bir notayı belli eder. Buna bağlı olarak geometrik şekilleri ardı ardına ekleyerek yani dokunarak bir müzik oluşturmaya başlarsınız. Birçok şarkıya benzer bir ritim tutturma olasılığınız fazladır. Bunları kayıt altına alarak kaybetmezsiniz.

 

Rhythm Necklake uygulaması sayesinde artık telefonlarınızı bir müzik yapma aracı olarak kullanabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda birçok farklı sürüm ile bu uygulamanın çok daha yeni özellikleri içeriğinde barındıracağı kesindir. Diğer yandan bu uygulamaya bağlı olarak bu müzikleri paylaşabilir ve beğeni toplayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda bu yapılan müziklere şarkı sözü eklemesinin de yapılması bekleniyor. Rhythm Necklake uygulaması için müzik yapma uygulamalarından en iyilerindendir demek doğrudur. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı