Hello (APP) Sesli Arama Uygulamasının İncelemesi


Bu makale 2015-05-08 22:32:17 eklenmiş ve 382 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

Facebook uygulamasına bağlı olan Hello yani sesli arama uygulamasının denemelerine başlandı. Çok büyük bir yenilik olarak adlandırılan bu uygulamanın gerçekten tahmin edildiği gibi olup olmayacağı ise büyük merak konusudur. Facebook da kayıtlı olan telefon numaralarının cep telefonu ve bu uygulama ile uyumlu bir hale geleceği açıklanan Hello uygulamasında Facebook da telefon numarası olmayan kişilerin bu uygulamayı kullanamayacağı açıklandı. Facebook da bu sayede sizi biri aradığında bu kişi sizde arkadaş olarak ekli olmasa bile Bu uygulama sayesinde kişinin adını soyadını ve profil fotoğrafını görebilmeniz mümkün bir hale gelecektir. Facebook Mesenger tarafından geliştirilen Hello Sesli arama uygulamasının çok kullanışlı bir uygulama olduğunu söylemek mümkün. Yakın zamanlarda Whatsapp’ın da bünyesine bir konuşma özelliği koymasının ardından Facebook bu olaya çok farklı bir boyut kazandırmıştır. Böylece Facebook sayesinde çok geniş bir rehbere sahip olacaksınız. 

 

Whatsapp’a rakip olacağı düşünülen bu uygulamanın aslında Whatsapp uygulamasından çok daha farklı olacağı açıktır. Ancak bu uygulamanın gerçekten de tasarlandığı gibi olup olmayacağı merak konusu. Bunun için gerekli testeler yapılmaktadır. En kısa zamanda iyi bir sonuç alınırsa bu uygulamanın hayatımıza gireceği açıktır. Ancak bu uygulamayı kullanabilmeniz için telefon ile Facebook uygulamanızı uyumlu bir hale getirmeniz gereklidir. Eğer bunu yapmadıysanız bir an önce yapın yoksa bu uygulamayı kullanma şansınız olmaz. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı