Hopi Nedir? Verdiği Hediye Paralar Gerçek Mi?


Bu makale 2015-05-08 22:36:27 eklenmiş ve 1079 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

Parekende para ödeme sistemi olan Hopi markası Boyner Grubunun altında hizmet veren bir yapıdır. 24 Nisan tarihinde piyasaya çıkan bu uygulamanın İOS kullanıcıları ve Android cihaz kullanıcıları tarafından indirilebileceği ve kullanılabileceği açıklanmıştır. Eğer bu uygulamaya ilk katılan 1 milyon kişi içinden biri olursanız 25 TL hediye kazanacağınız açıklanmıştır. Parekende sektörüne dinamik bir getirisi olacağı düşünülen bu uygulamanın gerçekten amaçlanan seviyeye ulaşıp ulaşamayacağı bir merak konusudur. Müşterilerin tercihlerine ve beklentilerine göre onlara teklif sunan bu uygulamanın çeşitli indirimleri beraberinde getirdiği açıktır. Hediye paralar kazanabiliyorsunuz. Ancak bunları üye olan yerlerde kullanabilmeniz mümkün sadece. Yani Boyner’in bu uygulamasına katılan markalardan alışveriş yapabiliyorsunuz ki bu da zaten oldukça büyük bir sayıyı beraberinde getiriyor. 

 

Cem Boyner’in fikri olan Hopi uygulamasının sadece Türkiye’de değil aynı zamanda diğer Ülkelerde de bir ilk olacağı görüşü savunulmaktadır. Ancak bu uygulamanın bu kadar çok tercih edileceği hakkında çok farklı görüşler vardır. Hopi uygulaması alışveriş dünyasını hareketlendireceğe benziyor. Uygulamanın gelmesi ile piyasada ki ürün ve alışveriş akışı artacaktır. Bu uygulamanın gerçekten amaçlandığı gibi bir sonuç verip vermeyeceği de ayrı bir merak konusudur. 24 Nisanda bekleyenleri ile buluşacak bu uygulamanın bekleyenleri oldukça fazladır.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı