Kitkat Mesajlaşma Uygulaması Nasıl Kullanılır?


Bu makale 2015-05-08 22:38:54 eklenmiş ve 3936 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

Android işletim sistemi olarak anılan Android 4.4 Kitkat uygulaması satışa sunuldu. Ancak bu uygulamanın çok büyük bir tasarımı olmasa da bünyesinde birçok yeni özelliği barındırdığı söylenebilir. Facebook uygulamasının daha önce yaptığı gibi artık Google Hangout uygulaması da kullanıcıların kısa mesajlarını yani SMS’lerini bir çatı altında toplamak ve Google Hangout sohbetleri ile tümleşik kılmak adına kısa mesajları Google Hangout uygulaması altında görüntülemek mümkün kılınıyor. Ancak kullanıcılar bunun için zorlanmıyorlar yani seçim yine kullanıcılara bırakılıyor.

 

Kitkat Mesajlaşma uygulamasının bu şekilde gelmesi ve dikkat çekmesi olası bir durumdu. Ancak mesajlaşma olarak çok büyük bir özelliği beraberinde getiriyor demek mümkün değildir. Kitkat uygulamasının beklendiği gibi olması diğer özelliklerinin de kötü olması anlamına gelmiyor. Ancak Kitkat mesajlaşma uygulamasını eğer kullanmak istiyorsanız SMS ayarlarından Kitkat seçeneğini seçerek başlayabilirsiniz. Çok rahat ve kolay bir kullanıma sahip olan bu telefonda mesajları çok daha rahat bir şekilde gönderirken bu mesajların belli bir dosyada depolandığını bildirmek isterim. Ancak üstünden altı ay bir süre geçtikten sonra bu depolanan mesajlar silinmektedir. Ancak özellikle bir görüşmenin kayıtlı kalmasını istiyorsanız bunu bu uygulama ile yapabilme şansına sahipsiniz. Android işletim sisteminin bu uygulamayı tercih etmesindeki en önemli sebebin bu olduğunu düşünmekteyiz ve böyle bir uygulama ile Whsatsapp’a güçlü bir rakibin geldiğini söylemek mümkündür. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı