GTA 5 Oyun İnceleme


Bu makale 2015-04-20 10:01:39 eklenmiş ve 518 kez görüntülenmiştir.
Bilgitekno [Oyun İnceleme]

GTA 5 sadece üç kişinin yaşadığı bir aksiyon macerası değil bir şehrin hikâyesi ile ilgili bir oyundur. Bu oyunda üç ana karakter vardır. Diğer karakterler oldukça fazla olsa da oyun içinde asıl önemli olan bu üç karakterdir. Baktığımız zaman bu üç karakterin birbiri ile alakaları pek yoktur. Giyim tarzlarından yaşam şekillerine kadar her şeyleri oldukça farklıdır. Böylece oyun birçok şekilde birbirine bağlanırken aynı zamanda hiç beklemediğiniz zamanlarda ve yerlerde kesişe de biliyor. Bu üç ana karakterlerin adları ise Franklin, Trevor ve Michael’dir. Oyunun cazibesi de tam olarak burada başlamaktadır. Bu üç ana karakterin hayatları birbirine nasıl bağlanmaktadır. Trevor ve Michael önceden birbirini tanıyan kişilerdir. Ancak hikâyeye sonradan Franklin dâhil olmaktadır. 

 

Oyuna baktığımız zaman korku içerikli ve aynı zamanda psikolojik olarak baskı uygulayan bir oyun karşımıza çıkıyor. Oyunun hikâyesi ile karakterlerin hikâyesi inanılmaz derecede ilgi çekiyor. Hem beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalacaksınız hem de bu oyunu oynamaktan büyük zevk duyacaksınız.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı