Discovery Elite Kitkat Güncellemesi Hakkında Bilgiler


Bu makale 2015-04-20 10:09:39 eklenmiş ve 452 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

Discovery Elite’nin beklenen Kitkat güncellenmesi nihayet yayınladı. General Mobile kullanıcıları genellikle güncellemeler açısından oldukça sıkıntı yaşadıklarını dile getirseler de kitkat güncellemesi Discovery Elite sahiplerini oldukça şaşırttı. Kitkat güncellemesi diye adlandırdığımız bu güncelleme aslında Android Kitkat 4.4.2 güncellemesidir. Bu güncelleme ile birlikte android olan bu cihaza çok daha iyi bir performans yönetimi aynı zamanda daha iyi Ram sunmuştur. Generel Mobile Asistans uygulaması da bu yeni güncelleme sayesinde Discovery Elite Android cihazına gelmiştir. Ayrıca yapılan güncellemeye uygun olan wifi ve bluetooth ile yazdırma yapabilirsiniz. 

 

Bu uygulama sayesinde android telefon çok daha iyi bir hale gelmiştir. Ancak bazı uygulamalar açısından beklenilenleri de sunamadığı açıktır. Ancak sunduğu özellikler ile de telefon çağımızın birçok sorununa çözüm bulabilmiş durumdadır. Diğer General Mobile telefonlarını kullanan kişiler de aynı uygulamanın telefonlarına gelmesini beklese de bu durum biraz uzun sürecek gibi geliyor. Ancak General Mobile telefonlarının tercih edilmesi telefonun kullanışlı olduğunu bizlere gösteriyor. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı