Bilgisayardan Ucuz Konuşma Yöntemleri (Voip)


Bu makale 2015-04-22 18:28:17 eklenmiş ve 576 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

Bilgisayarınızda en ucuz şekilde konuşma yapabileceğiniz yöntem Voip’dir. Voip internet ve data hatları üzerinden iletişimi sağlayabileceğiniz bir yapıdır. Voip’in tercih edilmesindeki en büyük neden onun maliyetinin düşüklüğünden kaynaklanır. Bu hatlar üzerinde eğer Voip uygulaması kurarsanız istediğiniz kadar konuşma yapabilme şansına sahipsiniz. Diğer konuşma yöntemlerine göre çok daha az maliyet öderken hem de internetinize bağlı olarak çok daha iyi bir kalitede konuşma yaparsınız.

 

Eğer birden fazla Voip hesabınız varsa onlar ile yapacağınız konuşmalarda herhangi bir ücrete tabii tutulmazsınız. Diğer yandan değişik servisleri birbirine bağlayarak daha kullanışlı ve kaliteli görüşmeler yapabilirsiniz. Voip genellik iş yerlerinde kullanılmaktadır. Birbiri ile sürekli bağlantıda olan işyerlerinde bu sistemin kullanılması maliyet açısından oldukça karlı olmalarını sağlayacaktır. Hem kaliteli hem de ucuz bir görüşme için Voip yönteminden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken resmi satışının yapıldığı siteyi incelemek ve onlardan daha kesin bilgileri almak olmalıdır. Böylece size en uygun seçimi yapmış olursunuz. Voip kullanarak maliyeti düşük konuşmalar yapabilirsiniz.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı