Swarm Nasıl Kullanılır?


Bu makale 2015-05-02 09:46:45 eklenmiş ve 500 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

Swarm dört menüden oluşmaktadır. Ana akışına baktığınız zaman sizde ekli olan arkadaşlarınız ile aranızdaki mesafenin gösterildiği bir akış vardır. Bu akış sayesinde size en yakın olandan en uzak olan arkadaşınıza kadar tüm ekli kişileri görebilme şansına sahipsiniz. Yüz elli metreden on km’ye kadar olan bütün arkadaşlarınızı görebilmektesiniz. Böylece istediğiniz bir arkadaşınıza sürpriz de yapabilirsiniz. 

 

İkinci menüde ise arkadaşlarınızın hangi mekânda olabildiğini görmektesiniz. Arkadaşlarınızın gittiği mekânları böylece görebilir aynı zamanda gitmediğiniz yeni mekânları da böylece öğrenebilme şansına sahipsiniz. Ancak asıl önemli olan ise yakındaki planlardır. Bu bölüm sayesinde arkadaşlarınız ile buluşma ayarlayabilirsiniz. Buluşmanın yapılacağı yeri aynı zamanda saatini ve gününü buradan ayarlayabilir ve hatırlatma kurabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınız ile yapacağınız buluşmaları unutmanızın imkânı da olmaz. Ayrıca ekranın sağ üst köşesinde olan simgeye dokunarak yeni etkinlikler ayarlayabiliyor ve arkadaşlarınızı bu etkinliğe tek bir hareketle davet edebiliyorsunuz. 

 

Son menüde ise check-in bildirimleri gösteriliyor. Gittiğiniz yerleri beğenen ya da yorum yapanlar olabiliyor. Aynı zamanda fotoğraf da paylaşabileceğiniz bir uygulama olup Android telefonlarınızda bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilme şansına sahipsiniz. Facebook adresinize bağlı olarak oluşturabileceğiniz gibi bu uygulamaya sadece kullanıcı adı ve şifre ile de girebilme şansına sahipsiniz. Kişi listenizi facebook bağlantılı yaparsanız  facebook da arkadaşınız olan kişilerin neler yaptıklarını ve nerede olduklarını da görebilirsiniz. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı