Hangi İnternet Tarayıcı Daha Hızlı?


Bu makale 2015-05-02 10:18:37 eklenmiş ve 547 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

İnternet üzerinde çok vakit geçiriyor ve gezinti yapıyorsanız internet tarayıcı hızınız oldukça önemlidir. Eğer internet tarayıcı hızını düşük ise internette gezinti yapmak sizin için ölüm haline gelebilir. Bu nedenle hangi internet tarayıcılarının daha iyi ve daha hızlı olduğunu aynı zamanda hangilerinin ne kadar kişi tarafından kullanıldığını ve tercih edildiğini sizinle paylaşmak istiyorum. 1994 yılında ülkemizde kullanılmaya başlayan internette ilk kullanılmaya başlanan tarayıcı İnternet Expoler’dır. Uzun yıllar ona rakip olacak herhangi başka bir web tarayıcısı çıkmadı. Fakat daha sonrasında bu durum oldukça değişti ve yerine Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Safari gibi internet tarayıcıları ortaya çıktı. Bu dört web tarayıcısı birbiri ile sürekli olarak yarış içerisindedir. 

 

En hızlı olarak bu dört web tarayıcı kabul edilmekte ve dünyadaki insanların birçoğu sadece bu web tarayıcılarını kullanmaktadır. Aynı zamanda bu web tarayıcılarının sürekli olarak kendilerini yenilemeleri de onların tercih edilmesindeki en büyük paydır. Bu internet tarayıcıları gerçekten de çok hızlı internet tarayıcıları olup binlerce yanıtı çok kısa bir süre içerisinde sizlere sunabilmektedir. Sürümleri ile de herkesi şaşırtan ve günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanan bu dört firma gerçekten de tercih edilmekte çok büyük pay sahibidirler. En hızlı olan bu web tarayıcılarını tercih etmenizde hiçbir sıkıntı olmadığı gibi gezinti yaparken de oldukça hızlı olursunuz. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı