Meizu MX4 İnceleme


Bu makale 2015-05-02 13:15:06 eklenmiş ve 300 kez görüntülenmiştir.
Bilgitekno [Mobil İnceleme]

Çin’in önemli telefon üreticilerinden olan Meizu yeni bir model ile karşınızdadır. Bu model Meizu MX4’dür. Meizu MX4 kendi alanında bulunan telefonlar ile yarışacak bir kapasiteye sahiptir. Baktığımız zaman Meizu MX4 8 çekirdekli bir işlemciye sahiptir ve bu telefonun ne kadar hızlı olduğunun bir göstergesidir. Ekran büyüklüğü ve kalitesi bakımından da tercih edilebilir ve tatmin edebilir bir konumdadır. Ancak Meizu MX4’ü başka konular ile de yani başka özelliklerine bakarak da incelemek gereklidir. 

 

Meizu MX4 müzik açısından nasıl bir özellik sunuyor ya da sunmuyor çok kısa bir şekilde bilgi verelim. Meizu MX4’ü satın alırken kutusunda kulaklık yoktur. Ancak buna şaşırmayın. Kulaklık çıkışı çok yüksek bir ses verebiliyor ancak düzgün bir şekilde veya daha kaliteli bir şekilde müzik keyfi almanız gerekirse bu telefonu bir müzik çalara bağlamanız çok daha mantıklı olacaktır. Meizu MX4’ü telefon görüşmesi için değerlendirdiğimiz takdirde örneğin 3G bağlantısında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmanız mümkün değildir. Diğer yandan giden ve gelen ses sorunsuz bir şekilde iletilmektedir. Meizu MX4 görüntülü görüşmek açısından değerlendirdiğimiz zaman ise şebeke üzerinden görüntülü görüşme imkânı yoktur bunun için bir uygulama yüklemeniz gereklidir. Ancak böyle bir görüntülü görüşme sağlanabilir. Uydu bulma hızında herhangi bir sorun olmayan bu telefonun fiyatı da oldukça uygundur ancak bu fiyat aralığında daha iyi telefonlarda bulunmaktadır. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı