Whatsapp Web Nasıl Kullanılır?


Bu makale 2015-05-04 10:44:14 eklenmiş ve 366 kez görüntülenmiştir.
BilgiTekno Haberleri

Whatsapp akıllı telefonlarda kullanılan uygulamalardan biridir. Bu uygulama en çok mesajlaşma şeklinde kullanılsa da fotoğraf ve video gönderme aynı zamanda ses kaydı gönderme ve kişi gönderme gibi birçok işlemi yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamanın ücretsiz olması ve internet bağlantısı ile çalışması onun çok büyük bir ilgi görmesine neden olmuştur. Whatsapp le arama da yapabileceğiniz gibi bu son sürüm ile karşımıza gelmiş bir uygulama olarak geçmektedir. Ancak Whatsapp yeni bir özellik ile karşımızdadır. Bu yenilik ise Whatsapp Web’dir. 

 

Whatsapp Web bilgisayarınız ile telefonunuzu uyumlu bir hale getirerek bilgisayar üzerinden Whatsapp aracılığı ile iletişim sağlamaktır. Bu yeni bir özellik olduğu için bazı eksiklikler ve hatalar olsa da şimdiden kullanıcı sayısı oldukça artmıştır. Whatsapp Web’i kullanabilmeniz için öncelikle bu uygulamayı telefonunuz ile uyumlu hale getirmeniz gereklidir. Böylece telefonunuzda bulunan kişileri bilgisayarınızda da görmeniz mümkün bir hale gelir. Diğer yandan bu uygulamada telefondan yapabileceğiniz hemen hemen her şeyi Web aracılığı ile yani bilgisayarınız ile de yapabilirsiniz. Bu konu hakkında daha çok bilgi alabilmek için Whatsapp’ın resmi sitesine girebilirsiniz. Ancak Zaten çok basit bşr kullanıma sahip olan Whatsapp Web’i kullanabilmeniz için telefonunuz ile uyumlu hale getirmeniz oldukça önemlidir. Whatsapp Web’in ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olmasını ve kendini yenilemesini bekleyenler oldukça fazladır. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı