Asus Zenbook UX305F İnceleme


Bu makale 2015-05-06 12:31:22 eklenmiş ve 389 kez görüntülenmiştir.
Bilgitekno [Mobil İnceleme]

İnce ve şık bir tasarıma sahip olan Asus Zenbook UX305F üst düzey ultrabook çözümü olarak bekleyenlerine sunulmuştur. Asus Zenbook UX305F özellikleri ve Asus’un bu kategorideki diğer cihazlarından hangi özelliklerinin değiştiğini ve hangi değişikliklerin meydana geldiğini size kısa bir şekilde anlatmak istiyorum. Asus Zenbook UX305F 3000-3200 TL arasında bulabileceğimiz bir cihaz olup çok ince ve şık bir tasarıma sahiptir. 12.3 mm kalınlığa sahip olan Asus Zenbook UX305F 1.2 kg ağırlığa sahiptir. Kendi kategorisinde bu ağırlık ile en hafif cihazlar arasında yer almaktadır. Asus Zenbook UX305F cihazını işlemci olarak incelediğimiz zaman işlemcisinin Core M işlemcisi olduğunu görmekteyiz. Üstelik 2K ekran çözünürlüğü ile Apple’ın MacBook cihazını bizlere hatırlatmıştır. 

 

Asus Zenbook UX305F cihazının artı yönleri şık bir tasarıma sahip olması aynı zamanda ince hafif bir dizayn ile iyi bir ekrana sahip olmasıdır. Asus Zenbook UX305F cihazının eksiklerine baktığımız zaman yapabildiklerine göre fiyatın yüksek olması, düşük performans, düşük touchpad tepkileridir. Ancak bu modelde hayal kırıklığına uğratan bir diğer özellik ise pil performansıdır. Teorik olarak baktığımız da çok iyi bir performans sağlayan pil ömür gerçek kullanımda teorikte olduğu kadar başarılı olamamakta ve hayal kırıklığı yaşatmaktadır. Asus Zenbook UX305F cihazını iyi bir ekrana ve iyi bir tasarıma sahip olan bir cihaz olarak adlandırmak daha doğru olacaktır. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı