Canon PIXMA E484 İnceleme


Bu makale 2015-05-06 12:39:37 eklenmiş ve 603 kez görüntülenmiştir.
Bilgitekno [Mobil İnceleme]

Yüksek mürekkep tasarrufu sağlayan Canon PIXMA E484 cihazını sizlere artıları eksileri yenilikleri ve özellikleri ile birlikte tanıtmak istiyor size bu konular hakkında kısa kısa bilgiler vermek istiyorum. Yazıcı aslında sürekli olarak bir maliyeti olan bir cihazdır. Yazıcı parası ödenirken aslında kartuş pek düşünülmez ancak yazıcı çalıştığı süre içerisinde sürekli olarak kartuş gideri olacaktır. Kartuş konusu özellikle sürekli baskılar yapan firma ve şirketler ya da bu işten para kazanan kurumlar için tasarruflu olması gereklidir. Bu tasarrufa uygun olarak tasarlanmış olan Canon PIXMA E484 siyah beyaz modunda tek kartuş ile 400 sayfa baskı yapabilme özelliği taşımaktadır. 

 

Bulut başta olmak üzere bütün teknolojileri destekleyen Canon PIXMA E484 yazıcı modeli bağlantılarda da size oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır. Çok büyük bir yazıcı olmayan Canon PIXMA E484’ün fiyatı sağladığı tasarruf ve özelliklere oranla oldukça düşüktür. Canon PIXMA E484 siyah-beyaz ve renkli baskılarında tasarrufu sağlarken fiyatına göre sunduğu özellikler ile de ilgi çekmektedir. Baktığımı zaman bu cihazın sürekli baskı yapılan yerlerde çok büyük bir kar kazandıracağı bellidir. Böyle bir işletmeye sahip iseniz sizin de mürekkep tasarrufu sağlayan Canon PIXMA E484’ü almanız en doğru seçim olacaktır. Ancak tasarruf bakımından siyah-beyaz modu renkli modundan çok daha iyidir. Canon PIXMA E484 mürekkep tasarrufu yapmak için çok güzel bir tasarımdır. 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...

Yazarlar

En çok okunanlar

Otomobil

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2018 BilgiTekno.Com. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır. Bilgitekno.com, AA Ajansı abonesidir.
İnternet
Yahoo
Spam
Fiber İnternet
Yooz
Google
Youtube
Google Doodle
Ücretsiz İnternet
Yazılım
Microsoft
Windows 10
Mobil
5G teknolojisi
Blackberry
Apple Watch
Galaxy S6
Uyarı Tonu
Cepten Oy
Bilim & Teknoloji
Apple
E-Ticaret
iCub
Silikon Vadisi
Yerli Tablet
FATİH Projesi
Sosyal Medya
Facebook
Twitter
Periscope
Güvenlik
Hacker
Virüs
Uzay
Ebabil
Türksat 4B
Uydu
Nasa
Cern
Mars
SpaceX
Falcon 9
Sağlık
Nano tartı